Jednym z bardziej sprawdzonych pomysłów na udany prezent dla dziecka są klocki Lego, uwielbiane tak przez małych, jak też przez tych nieco starszych.

  1. Lego Movie 2 – wyjątkowa seria dla dzieciaków żądnych przygód

  2. Klocki Movie Maker – gratka dla każdego kinomaniaka

  3. Wyjątkowy autobus imprezowy – podstawa szalonej zabawy

 

Lego Movie 2 – wyjątkowa seria dla dzieciaków żądnych przygód

Klocki Lego to prawdziwa gratka dla najmłodszych. Jedną z ciekawszych serii wartych omówienia jest Lego Movie 2. Wśród wielu zróżnicowanych zestawów można znaleźć między innymi zestaw Najlepsi przyjaciele Kici Rożek. Zabawa umożliwia dokładne odgrywanie wybranych przez dziecko ról, wcielanie się w postać oraz naukę empatii. Wspaniale rozwija zdolność do twórczego myślenia, kreowania rozmów z innymi oraz rozwiązywania problematycznych sytuacji. Dziecko podczas zabawy poznaje przygody Wafla-Wafla i Czekoladnika oraz, oczywiście, tytułowej Kici Rożek. W zestawie znajduje się napój i przekąska, które podane prosto z wózka smakują wprost wyśmienicie. Wewnątrz pociecha znajdzie również czajniczek, kubek kawy i ciasto, które pozwolą lepiej odegrać sceny. Zestaw konstrukcyjny aż prosi się, aby zbudować z niego trzy postacie z popularnego i uwielbianego przez dzieci filmu Lego Przygoda 2.

Klocki Lego Movie to również zestaw składający się z figurek Emmeta, Lucy i Rexa. W edycji, której premiera jest zaplanowana na styczeń 2019 roku, znajduje się również minilaleczka Słodkiej Zadymy, cztery figurki z filmu do samodzielnego zbudowania z klocków postaci Kici wojowniczej, Gwiazdki, Królowej Wisimi I'powiewa oraz kosmicznego najeźdźcy. W komplecie dziecko znajdzie również figurkę raptora oraz liczne rekwizyty, sprzyjające lepszemu wczuciu się w zabawę. Wspaniały zestaw na długie zimowe wieczory.

 

Klocki Movie Maker – gratka dla każdego kinomaniaka

Jeżeli masz w domu małego kinomaniaka, zestaw Movie Maker będzie dla niego idealnym prezentem. Przede wszystkim dostarcza rekwizytów do pierwszych prób nakręcenia swojego własnego filmu. Zachęca dziecko do kreatywnej zabawy, poszukiwania odpowiednich kątów ustawień kamery, nieszablonowego myślenia i poszukiwania swoich własnych środków wyrazu. W zestawie, oprócz całej gamy figurek, znajduje się obrotowa podstawka na smartfona, ułatwiająca kręcenie poszczególnych ujęć i ramki do przymocowania rekwizytów. Zabawy jest co nie miara, podobnie jak różnych konfiguracji ustawiania miniatur superbohaterów. Jeżeli chcesz wręczyć dziecku zabawkę, która mocno je zaangażuje, pobudzi do myślenia i otworzy przed nim szereg możliwości, zdecyduj się na klocki Movie Maker – na pewno nie pożałujesz.

 

Wyjątkowy autobus imprezowy – podstawa szalonej zabawy

Pozwól swojemu dziecku na wyruszenie wraz z Emmeten, Chadem, Amber i Zeberem na szaloną wycieczkę autobusem imprezowym. Mówisz, że Twoja pociecha ma dopiero 6 lat i absolutnie nigdzie nie pojedzie? Spokojnie, tę podróż można odbyć w pełni wirtualnie. W końcu od czego ma się te pokłady dziecięcej fantazji? Do lepszego wczucia się w sytuacyjny nastrój posłużą minifigurki Emmetena, Chada, Amber i Zebera. Nie zabraknie też autobusu z otwieraną kabiną, wyposażoną w dwa rozkładane głośniki, świecący klocek służący do rozświetlania parkietu oraz składanej kuli dyskotekowej. Z takimi akcesoriami i w tak doborowym towarzystwie można rozpocząć imprezę na całego. Niech ta szalona noc trwa jak najdłużej!