Warszawska, godz. 7.50
Waldemar G. nie ustąpił pierwszeństwa przy ul. Warszawskiej 101 i uderzył w mitsubishi. Został za to ukarany mandatem.

Warszawska, godz. 9.30
Jacek F. kierujący renault laguna nie ustąpił pierwszeństwa renault kangoo na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Sikorskiego. Policjanci ukarali go mandatem.

Moniuszki, godz. 18.20
Dagmara K. kierująca toyotą potrąciła 51-letnią kobietę. Pani Bożena P. przechodziła na przejściu dla pieszych przy ul. Moniuszki i Cichej. Jest lekko ranna. W sprawie trwa dochodzenie.

Ksawerów, godz. 20.25
Tadeusz G. nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na skrzyżowaniu ul. Łódzkiej i Nowotki. Potrącił 58-letniego Jerzego K. Mężczyzna został lekko ranny, a kierowcę policjanci ukarali mandatem.

Konstantynów, godz. 17.20
Karol K. kierujący renault jechał ul. Lutomierską 23 niewłaściwą stroną drogi. Uderzył w jadącego naprzeciwko dodga i toyotę. Jak się okazało po badaniu alkomatem, kierowca renault był pijany. Został zatrzymany. W sprawie trwa dochodzenie.

Nawrockiego, godz. 20.10
Marcin G. jadący daewoo wjechał na skrzyżowanie przy ul. Nawrockiego i Grota-Roweckiego na czerwonym świetle. Uderzył w volkswagena. Jest wniosek o jego ukaranie.

Partyzancka, godz. 16.20
Czerwonego światła na skrzyżowaniu ul. Partyzanckiej i Piłsudskiego nie zauważyła również jadąca skodą Ewelina L. Uderzyła w fiata. Została za to ukarana mandatem.

Ksawerów, godz. 17.05
Piotr Ł. kierujący fordem nie zachował bezpiecznej odległości między autami i uderzył w jadącego przed nim forda. Dostał za to mandat.
Minutę później w sprawcę kolizji wjechał fiatem Mieczysław Ż. Policjanci ukarali go mandatem.