Start 7 września o godz. 16.00 na parkingu Tkalni i terenie pola golfowego A&A Arkadia przy ul. Grota-Roweckiego 8a.

- Po wielu rozmowach zapadła ostateczna decyzja dotycząca tego, gdzie będziemy się bawili w tym roku – mówiła wiceprezydent Aleksandra Jarmakowska – Jasiczek. - Przed nami wiele atrakcji i mamy nadzieję, że wspaniała pogoda. Bądźcie i bawmy się świetnie, bo to święto naszego miasta.

Dni Pabianic już po raz 4 zorganizowane są na polu golfowym i w Tkalni.

- Cieszymy się, że miasto kolejny raz nam zaufało i będziemy mogli gościć mieszkańców na tak wspaniałym wydarzeniu - mówił Paweł Woźniakowski reprezentujący Tkalnię. - Obok głównych punktów wydarzania zapraszamy w sobotę do pasażu centrum handlowego Tkalnia, gdzie przewidujemy masę atrakcji dla najmłodszych. Będą między innymi występy na małej scenie, warsztaty ekologiczne.

Na Dniach Pabianic tradycyjnie będzie strefa gastronomiczna, stoiska, dmuchańce i animacje dla dzieci.

Muzycznymi gwiazdami będą Kazik Staszewski z zespołem Kult oraz Lanberry. Wystąpi również Maciej Miecznikowski z zespołem Leszcze. Zagrają też nasze rodzime zespoły -m.in. Gitarzyści po 40.

- Spodziewamy się ogromnej ilości gości, artystów i fantastycznych gwiazd wieczoru – mówiła Maria Wrzos Meus, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Kultury. - Całą imprezę poprowadzi showman, kabareciarz i aktor Robert Rozmus.