W przyszły weekend (4-5 czerwca) Aflopark zaprasza pabianiczan na ul. Partyzancką. Od godz. 10.00 do 18.00 oprócz zwiedzania parku i oglądania przepięknych roślin i kwiatów czekają też inne atrakcje. 

Będzie:

zwiedzanie parku z ogrodnikiem (sobota 12:00, zbiórka przy kasie biletowe)j,  wystawa piwonii i plebiscyt na najpiękniejszą odmianę.

W sobotę o godz. 10.00 odbędą się warsztaty florystyczne (ok. 1,5 h,  cena 30 zł za osobę). Można się na nie zapisać  pod adresem email: aflopark@aflopa.pl.

W niedzielę o godz. 10.00 organizatorzy zapraszają na kurs własnoręcznego tworzenia naturalnych kosmetyków (ok. 2 h, cena 100 zł/os, zapewnia materiały. Obowiązują zapisy pod adresem email: aflopark@aflopa.pl.
 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku niewystarczającej ilości osób

W sobotę i niedzielę w godz. 10.00-15.00 będą też : eko targi, kiermasz roślin. W sobotę także, o godz. 11.00, będziemy mogli zobaczyć pokaz koszenia trawników za pomocą robota Automower firmy Husqvarna.

Wielbicieli malarstwa Aflopa Art zaprasza w sobotę o godz. 16.00 do galerii przy ul. Żeromskiego 17  na wernisaż  wystawy akwareli Krystyny Lubanski.

Artystka urodziłą się w Gdańsku, teraz mieszka w Niemczech. Jest członkiem Stowarzyszenia Akwarelistów Niemieckich - DAG i Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich - SAP. Organizowała plenery i wystawy. Prowadzi warsztaty akwarelowe. "Akwarela to cudowna technika, która pochłonęła mnie od pierwszego momentu. Lekkość i przenikanie się kolorów, pokazywanie czegoś wyraźnie lub tylko sugerowanie pozostawiające odbiorcy miejsce na własną interpretację.  Kwiaty są moim ulubionym motywem. Obserwuję je, a następnie przenoszę na papier bawiąc się przy tym kolorem i kompozycją ... chcę aby były sobą ale posiadały jakaś tajemnicę.", pisze artystka. Jej prace będziemy mogli podziwiać w Pabianicach.