W bitwie tanecznej wygrali chłopcy (57 proc.) z dziewczynami. Widocznie taniec Damiana i jego 11 kolegów bardzo się podobał publiczności - głosy oddawno sms-ami. W Białymstoku obok naszego Damiana były największe gwiazdy programu You Can Dance: Anna Mucha, Michał Piróg i Augustin Egurolla. Wspomagali ich znani i bardzo lubiani prezenterzy Dorota Wellman i Marcin Prokop.

W transmitowanej na antenie telewizji TVN bitwie drużyn Ani Muchy i Michała Piróga, wzięło udział dwanaście dziewcząt i dwunastu chłopaków. W jury zasiedli: Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Joanna Chitruszko. Głosowali oczywiście widzowie, którzy zdecydowali, że panowie tańczyli lepiej.

Największe gwiazdy zjechały do Białegostoku na bitwę taneczną dziewczyny vs chłopaki. Na scenie pojawili się też: Agnieszka Chylińska i Afromental.


Przez cały tydzień Damian Lipiński brał udział w warsztatach w Białymstoku, gdzie z innymi uczestnikami bitwy przygotowywał się do występu na żywo w telewizji TVN. Chłopaków wzieły w obroty choreografki: Katarzyna Kizior (jazz i taniec współczesny) i Justyna Lichacy (hip hop). Grupy były wspomagane przez tancerzy z poprzednich edycji You Can Dance.

Damian jest tancerzem Ganeszu. 

Damian Lipiński w TVN: youcandance.plejada.pl/6,175849,1,damian_lipintildeski_pabianice,konkurs_kontra.html