W obsadzie filmu „Porady na zdrady” zobaczymy m.in.: Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskiego, Annę Dereszowską, Krzysztofa Czeczota.

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę "przeciwnika" bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

W piątek w kinie Tomi zobaczymy też inne premiery. Sprawdź repertuar (kliknij, aby powiększyć):

 

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny seans w kinie Tomi, do wykorzystania w weekend. Wystarczy wysłać e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl dziś punktualnie o godzinie 14.30 i podać tytuły przynajmniej dwóch innych filmów twórcy komedii „Porady na zdrady”. Pięć pierwszych osób, które jako pierwsze podadzą poprawną odpowiedź, wygrywa. Pamiętaj dopisać swoje imię i nazwisko!

 

Bilety wygrywają: Anna Kupska, Przemysław Jajeśniak, Katarzyna Staryk, Milena Grzybowska, Michał Błoch