„Multi witaminka bar Wypasiony Hamburger” to nowe miejsce na mapie Pabianic. Od niedawna przy ulicy Południowej 17 (przy Dużym Rynku) serwują wypasione hamburgery! Takie jak kiedyś mogliśmy jadać z budek przy SDH-u.

Wypasiony Hamburger serwuje również hot dogi, frytki, skrzydełka i udka z rożna. Dostępne są również zestawy.

Wypasiony Hamburger

Dla fanów porządnej sztuki mięsa również coś się znajdzie! W ofercie baru można znaleźć pyszną golonkę, prawdziwy bigos i flaczki.

- Niczego nie udajemy, pracujemy na świeżych produktach, klient sam decyduje jakie dodatki mają znaleźć się w hamburgerze - mówi właściciel.

Na swoim Fb Wypasiony Hamburger wstawia filmik jak przygotowywane są hot- dogi. Filmik cieszy się olbrzymią popularnością, możesz obejrzeć go tutaj .

Wypasiony Hamburger zaprasza do siebie na ulicę Południową 17 na Dużym Rynku od wtorku do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, w piątki i soboty 9:00- 23:00, a w niedzielę 13:00-19:00.

Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 534 667 555 jak również poprzez stronę https://www.wypasionyhamburger.pl/restauracja/multi-witaminka-bar-wypasiony-hamburger.

Z okazji zbliżających się Walentynek Wypasiony Hamburger ogłosił specjalny konkurs.

Każdy kto dokona zakupu 2 zestawów będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród. Losowanie odbędzie się 14 lutego. Co będzie można wygrać? Zestaw oczywiście dla dwóch osób składający się z 2 hamburgerów, 2 dużych porcji frytek i piwa.

Bo, uwaga, od 1 lutego Wypasiony Hamburger poszerza swoją ofertę i będzie można napić się u nich również piwa!

Zachęcamy do śledzenia strony https://www.wypasionyhamburger.pl/ i śledzenia konta na Fb.

Przyjdź i sprawdź smak hamburgerów.