Dodatkowo, od godz. 12.00 do 15.30 przed halą będzie stał mobilny punkt krwiodawstwa. Dla Adasia będzie można oddać krew.

Przypomnijmy, u 3-letniego Adama Maślanki zdiagnozowano złośliwy nowotwór - neuroblastomę. Po wycięciu guza, chłopczyk potrzebuje bardzo kosztownych leków. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Co będzie się działo w hali sportowej? Przede wszystkim będzie można wrzucić do puszek pieniądze dla Adasia Maślanki. A to wszystko przy licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorki – Kasię Tkacz, Monikę Urbańską i Beatę Kosecką.

Dla tych, którzy przyjdą wesprzeć chorego chłopczyka, wystąpią m.in. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 11, do którego Adaś uczęszcza. Będą też pokazy karate, taekwondo, taneczne i wokalne. Panie ucieszą się ze stoiska z kosmetykami, a dzieci będą mogły wziąć udział w licznych zabawach, konkursach czy animacjach. Będzie też malowanie buziek i dmuchańce. A dla wszystkich: coś na ciepło i słodycze. Zostanie również zorganizowana licytacja rozmaitych przedmiotów i voucherów, m.in. na godzinny przejazd limuzyną czy występ w jednym ze spektakli grupy DlaNiepoznaki.

Bieżące informacje na temat tej akcji można znaleźć na stronie Adamy radę

Pieniądze dla chłopczyka można wpłacać za pośrednictwem strony SięPomaga. Na leczenie Adasia potrzeba ponad 835.000 zł. Zbiórka trwa od 24 stycznia. Choć licznik wpłat wciąż bije, do tej pory wpłaciliśmy dopiero 36.700 zł. 

W najbliższą sobotę w sali gimnastycznej przy ul. Orlej 1 (sala SP nr 15) w godzinach od 16.00 do 18.00 Straż Miejska w Pabianicach organizuje "przedwiosenną" akcję znakowania rowerów. Na sali będą ustawione skarbonki, w których będzie można złożyć datki na leczenie trzyletniego Adasia.