Tego dnia w życie wejdzie w życie uchwała Rady Miejskiej w Łasku z dnia sprawie ustalenia ulg i cen za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego, świadczone przez tamtejszy Zakład Komunikacji Miejskiej. Pasażerowie więcej zapłacą za przejazd autobusami linii D.

Bilety międzymiastowe z Pabianic do Łasku będą kosztować 6 zł (normalny), 3,80 zł (uczniowski) i 3 zł (ulgowy dla emerytów, kombatantów i studentów).

Więcej informacji na temat nowych cen można znaleźć TUTAJ.

To już kolejna w tym roku podwyżka cen biletów ZKM Łask. Jej uzasadnieniem jest wzrost kosztów funkcjonowania komunikacji miejskiej związany z drastyczną podwyżką cen paliw.

Bilety ZKM Łask na linię D dostępne są w punktach sprzedaży przy dworcu MZK na pętli Waltera-Jankego, dworcu PKP przy ul. Łaskiej oraz w Biurze Obsługi Klienta MZK przy ul. Narutowicza. Kupimy je również w pabianickich biletomatach - stacjonarnych na przystankach i mobilnych w autobusach MZK - oraz w aplikacji mobilet oraz u kierowców autobusów linii D.

Od 1 marca drożej płacimy za bilety na Z41 (linię obsługiwaną przez łódzkie MPK). W czerwcu w górę poszły ceny biletów naszego lokalnego przewoźnika