PTC wygrało 3:1 z Włókniarzem po golach Kacpra Dychto i Alana Korotczuka (dwa). Honorową bramkę dla „zielonych” zdobył Filip Delegacz. Grano 3 x 20 minut. Pierwsza tercja dla PTC. Później mecz się wyrównał, rozstrzygnięcie zapadło w ostatniej tercji.

- Super doping zafundowali kibice jednej i drugiej drużyny – mówi Przemysław Radziszewski, kierownik PTC.

PTC: Szymon Kostrzewa, Ewa Janas, Leon Biegarczyk, Jakub Grzeszkiewicz, Eryk Nowak, Miłosz Załęczny, Kacper Dychto, Marceli Muszyński, Maciej Durma, Alan Korotczuk.

Włókniarz: Mikołaj Skibiński, Wiktor Bednarski, Krystian Marunowski, Radosław Marunowski, Mateusz Getler, Kacper Olenderek, Szymon Krawczyk, Filip Delegacz, Jakub Śmiech, Patryk Stanisławski, Brajan Nowak.

Druga drużyna PTC z rocznika 2011 – także 3:1 – wygrała z Victorią Rąbień. Dwie bramki strzelił Kacper Rosiński, jedną Maciej Kurs.

PTC: Nikodem Radziszewski, Kacper Rosiński, Igor Grzeszkiewicz, Maciej Kurs, Szymon Cieślik, Kamil Krakowski, Franciszek Kraska.