Katarzyna Mandat grała na fortepianie w klasie Małgorzaty Adamek. Od 2015 roku studiuje na kierunku „Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej” w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w klasie dyrygowania dr. Dawida Bera, chórmistrza Filharmonii Łódzkiej, oraz w klasie fortepianu Marka Czmochowskiego.

W grudniu 2015 roku zdobyła drugie miejsce na XIV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Don Vincenzo Vitti” w Castellana Grotte we Włoszech. W maju tego roku otrzymała trzecią nagrodę na VIII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Paolo Serrao” w Filadelfii we Włoszech, w kategorii fortepian solo. Wielokrotnie współpracowała z orkiestrami i chórami na stanowisku solisty lub akompaniatora.

Mikołaj Smuga (klasa klarnetu Przemysława Kędzi) brał udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Szkół Muzycznych (2013) oraz V Międzynarodowych Letnich Kursach Mistrzowskich „Ventus Optimus” (2013). Zajął też III miejsce na III Festiwalu Orkiestr Dętych w Głownie w 2013 r.

Karina Oset z klasy fortepianu Jolanty Prusisz uczestniczyła w Letnim Kursie Pianistycznym w Szczecinku, gdzie uzyskała II miejsce w turnieju duetów oraz dwukrotnie w Letnim Kursie Pianistycznym w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. W tym roku zakwalifikowała się do Młodzieżowej Akademii Muzyki w Łódzkiej Akademii Muzycznej, gdzie szlifuje swoje umiejętności pod okiem prof. Cezarego Saneckiego.

Adam Ostrowski (na zdjęciu) z klasy fagotu Michała Łabeckiego brał udział w kursach mistrzowskich Ventus Optimus w Łodzi. W dorobku ma wykonania koncertów solowych m.in. z orkiestrą kameralną Polish Camerata pod batutą Marka Głowackiego. W 2015 roku był pierwszym fagocistą Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Regionu Łódzkiego „Sinfonietta”.

Adam to laureat wielu konkursów i przesłuchań w całej Polsce. Zajął I miejsce w XI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli, III miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowo-Obojowym im. Wiktora Osadzina i Edwarda Mandery w Bytomiu. Zdobył grand prix w VII Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów dętych w Żyrardowie, I miejsce w X Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Pabianicach. Został też nagrodzony nagrodą specjalną dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej w Pabianicach za uzyskanie najwyższej punktacji w grze na fagocie w X edycji tego konkursu. Wyróżniono go na Międzynarodowym Konkursie „Instrumenty Dęte” w Jastrzębiu-Zdroju i w Regionalnym Festiwalu Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych II stopnia w Zgierzu. Zajął I miejsce w IX Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy oraz II miejsce w tym samym konkursie rok wcześniej. To złoty laureat VII Regionalnego Konkursu Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Zduńskiej Woli i II miejsce w VI Regionalnym Konkursie Młodego Oboisty i Fagocisty im. Józefa Ciepłuchy w Pabianicach. Został też wyróżniony w I Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Kielcach oraz wyróżniony w III Międzywojewódzkim Konkursie Wykonawstwa Miniatury Polskiej w Kutnie. Adam jest również laureatem Makroregionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej.