Szkoła pływania Bąbelkowy Świat to idealne miejsce dla dzieci i niemowląt, a także dorosłych pragnących rozpocząć naukę pływania.

Nasza szkoła powstała z pasji do pływania i aktywnego spędzania czasu, które chcemy zaszczepić u wszystkich naszych podopiecznych. - mówi pani Aleksandra, właścicielka szkoły. - Każdy z nas wie, że ruch jest bardzo potrzebny. A pływanie jest idealną formą aktywności dla każdego i w każdym wieku.

Bąbelkowy Świat

Z Bąbelkowym Światem nie tylko możesz nauczyć się pływać, ale i świetnie spędzić czas. Na zbliżające się wielkimi krokami wakacje przygotowali mnóstwo atrakcji tj. letnie kursy pływania,  obóz pływacki i półkolonie.

-Nasza propozycja letniego obozu w Łebie cieszyła się takim zainteresowaniem, że zostały tylko 2 miejsca wolne – mówi organizatorka.- W dalszym ciągu mamy miejsca na półkolonie i inne kursy.

Nurkowe półkolonie będą w tematyce podwodnego świata, odbywać będą się w Zatoce Sportu w Łodzi przy alejach Politechniki 10. Półkolonie odbywać się będą w tygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zaczynamy już 26 czerwca tj. w pierwszy dzień wakacji.

1 turnus 26.06-30.06

2 turnus 03.07-07.07

3 turnus 10.07-14.07

4 turnus 17.07-21.07

5 turnus 24.07-28.07

Do uczestnictwa w półkoloniach zachęcamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat- te pływające i te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wodą. Program wypełniony jest atrakcjami do granic możliwości.

Bąbelkowy Świat

Chcemy przybliżyć dzieciom piękno flory i fauny morskich głębin, a także pokazać im jeden z najpiękniejszych sportów wodnych jaki jest nurkowanie.

W programie półkolonii: codzienne zajęcia na basenie z nauką i doskonaleniem pływania. Każdy z uczestników będzie miał możliwość nurkowania z profesjonalnym sprzętem nurkowym (butlą, płetwami i maską), także pływać w syrenim ogonie i skuterem podwodnym . W planach jest całodniowa wycieczka do Suntago Park of Poland. Wybierzemy się wspólnie na kręgle, do kina lub ściankę wspinaczkową. To co ważne dzieciaki wezmą udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy medycznej. I do tego mnóstwo innych atrakcji.

Organizator zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo- wychowawczej, ubezpieczenie NNW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie każdego dnia: śniadanie i obiad. A na zakończenie turnusu prezent niespodzianka dla każdego uczestnika.

Szkoła pływania Bąbelkowy Świat przygotowała również Letni Kurs pływania na Fali. Kurs skierowany jest do dzieci od 5 roku życia i będzie odbywał się w Aquaparku FALA w Łodzi. Zajęcia odbywać się będę dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki od godz. 17.30 do 19.00. Kurs obejmuje 10 kolejnych spotkań i będzie odbywał się od 27 czerwca do 27 lipca. W programie przewidziane jest każdorazowo 45 minut nauki pływania z instruktorem i 45 minut totalnego szaleństwa na atrakcjach Fali.

Bąbelkowy Świat

W swojej letniej ofercie mamy także jednorazową lekcję TRY MERMAID – zostań Syrenką, która odbędzie się 3.07 w godz. 17:00-18:00 na Zatoce Sportu w Łodzi. Zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku od 6 lat, które posiadają podstawowe umiejętności pływania i potrafią samodzielnie nurkować. Dziewczynki będą miały okazję zapoznać się ze sprzętem i spróbować swoich sił pływając w ogonie Syrenki.

Bąbelkowy Świat

Zapisy na wszystkie wydarzenia na naszej stronie www.babelkowy-swiat.pl/zapisy

W ofercie naszej szkoły znajdą Państwo propozycję nauki pływania dla tych najmłodszych od 4 miesiąca życia,  jak i dorosłych. Prowadzimy zajęcia grupowe jak i indywidualne. O różnym stopniu zaawansowania. Dla niemowląt i dzieci do lat 5 w których udział biorą także rodzice prowadzimy na basenie Verte w Łodzi przy ul. Municypalnej 12/18 a dla dzieci od lat 5 już bez rodzica w wodzie zajęcia prowadzimy w Zatoce Sportu w Łodzi al. Politechniki 10, Aquaparku FALA al. Unii Lubelskiej 4, pływalni miejskiej MOSIR Pabianice ul. Grota Roweckiego 3 oraz w Zduńskiej Wodzie w Zduńskiej Woli ul. Kobusiewicza 20.

Bąbelkowy Świat

Ponadto od września wprowadzamy do naszej oferty certyfikowane w ramach federacji nurkowej SSI kursy nurkowe dla dorosłych oraz zajęcia z nurkowania dla dzieci od 6 roku życia. Podczas tego szkolenia dzieci zdobędą solidne podstawy z 4 głównych wodnych aktywności: snorkelingu, nurkowania, freedivingu i pływania jak prawdziwa syrena (mermaiding).

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na temat naszej szkoły na naszej stronie www.babelkowy-swiat.pl i profilu na Fb.