Rodzinne niedziele już wiele lat temu cieszyły się ogromną popularnością mieszkańców Pabianic, i nie tylko. ,,Za nami kilka edycji, które przyciągnęły setki Gości chcących po zabieganym tygodniu spędzić czas w gronie najbliższych, ale także dać dzieciom atrakcje, których na co dzień nie mają” – mówi Dyrektor Gastronomii Monika Rynkiewicz-Le Roux.

Rodzinne niedziele w najbliższym czasie odbywać się będą 21 kwietnia, 5 maja, 26 maja oraz 23 czerwca. Daty nie zostały wybrane przypadkowo. Długi weekend majowy, Dzień Matki czy Dzień Ojca. Te ważne momenty warto celebrować w miejscu, które jest gwarancją znakomitych wspomnień.

Restauracja Przędzalnia uwielbia Najmłodszych Gości. To dla nich przygotowano specjalne menu w postaci kolorowanki, kredki z malowankami, kącik zabaw, ale także prawdziwy tor przeszkód – Fabrykolandię. Suchy basen, trampolina, zjeżdżalnie i wąskie przejścia, to wszystko i jeszcze więcej atrakcji czeka na dzieci właśnie w Rodzinne Niedziele, gdyż w pozostałe dni małpi gaj dostępny jest wyłącznie dla Gości Hotelowych.

Dodatkowo, w godzinach 13:00 – 17:00 w Fabrykolandii na Najmłodszych czeka animatorka. Wspólne zabawy, malowanie twarzy czy tatuaże. Brzmi jak obietnica chwili odpoczynku dla Rodziców czy Dziadków? Tak właśnie jest, bo każdy rodzic marzy o chwili spokoju i wypiciu ciepłej kawy, z myślą, że jego dzieci bawią się wyśmienicie.

Restauracja Przędzalnia

Każdorazowo przy zamówieniu dań głównych dla osób dorosłych, ale także dla Najmłodszych, Restauracja Przędzalnia proponuje gratis w postaci gorącej czekolady z piankami, deseru, czy naleśników. Jak zapewnia Zastępca Dyrektora Hotelu Krystyna Rozpara ,,niespodzianki z pewnością nie będą się powtarzać. Każdy miesiąc to dla nas wyzwanie, by pozytywnie zaskoczyć naszych Gości smakami dzieciństwa”.

Jak Organizatorzy zgodnie potwierdzają każda zaplanowana niedziela to nowa przygoda, inna niespodzianka i niezapomniane wrażenia, a każdy członek rodziny, niezależnie od wieku czy zainteresowań, znajdzie coś dla siebie.

Restauracja Przędzalnia

Dyrektor Hotelu Fabryka Wełny Sylwia Raczyńska zaprasza do wspólnego świętowania raz w miesiącu, ,,warto podkreślić, że "Rodzinna Niedziela" to nie tylko doskonała zabawa, ale także okazja do budowania więzi rodzinnych oraz wspólnego spędzania czasu w pozytywny sposób. To właśnie podczas takich spotkań powstają wspomnienia, które zostają na długo w pamięci każdego, nie tylko naszego Najmłodszego Gościa”.

Jeżeli chcecie smacznie i pomysłowo spędzić czas, koniecznie odwiedźcie Restaurację Przędzalnia przy Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach. Najbliższe ,,Rodzinne Niedziele” odbędą się: 21 kwietnia, 5 maja, 26 maja oraz 23 czerwca.

Rezerwacje: tel.: 42 206 81 00