"Egzorcyzmy siostry Ann" (PREMIERA) 93 min.

Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Wie, że na skutek dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien wyjątkowy dar. Kościelne zasady są jednak jednoznaczne – egzorcystami mogą być tylko księża. Dla kobiet spotkanie z demonem jest po stokroć bardziej niebezpieczne. Pragnienie Anny jest silniejsze niż strach i rozsądek. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie.

"Nie patrz w dół" (JEDYNA MOŻLIWOŚĆ OOBEJRZENIA FILMU NA DUŻYM EKRANIE) 107 min.

Dwie przyjaciółki wspinają się po maszcie radiowym. Podczas nieudanej próby zejścia zostają uwięzione na jego szczycie.

"Smakosz. Odrodzenie" (JEDYNA MOŻLIWOŚĆ OOBEJRZENIA FILMU NA DUŻYM EKRANIE) 98 min.

Zmuszona do podróży ze swoim chłopakiem Laine zaczyna doświadczać przeczuć związanych z miejską legendą o Smakoszu. Dziewczyna wierzy, że zostało wezwane coś nadprzyrodzonego - i że jest w centrum tego wszystkiego.

Maraton halloweenowy w Tomi Życie Pabianic

Cena biletów w przedsprzedaży 29 zł, od dwóch dni przed seansem 35 zł.

Linki do sprzedaży biletów:

28.10.2022 godz. 21:00

31.10.2022 godz. 21:00

U nas można wygrać trzy podwójne wejściówki. Żeby wziąć udział w losowaniu nagród, przyślijcie swoje zdjęcie w halloweenowej stylizacji. Na wiadomości czekamy do 26 października, do godz. 12.00 - konkurs@zyciepabianic.pl. Z wybranymi osobami skontaktujemy się mailowo. Bilety do kina będą do odebrania w kasie TOMI.