Lista food trucków, które przyjadą do Pabianic

ChinaTown Patrol – kuchnia chińska,
Cubanos – kubańskie kanapki,  
Pizza Truck – pizza z pieca opalanego drewnem,  
Węgierska Fabryczka – węgierskie langosze,  
Jack Burger – burgery,
Belgijki – frytki duże, grube i chrupiące frytki belgijskie,
Wokgang – pad tai,
Łowcy z Kaer Morhen – bułki i wrapy,
FoodCab – zapiekane buły,
JAKIE TACO – kuchnia tex-mex,
Wehikuł Smaku Food Truck – fish&chips,
Beef'N'Roll – burgery,
Szama-Man – kofty,
Pastrami Summer – pastrami,
Fresh Donuts – amerykańskie pączki z dziurką,
PbBurger – burgery,
Manufaktura Owoców w Czekoladzie Magic Fruits – owoce w czekoladzie,
Kultowe Zapiekanki – klasyka polskiego street foodu,
Wyciskamy – orzeźwiająca lemoniada z cytrusów,
Nem Nem – sajgonki na parze.

 

I Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w Pabianicach.

Kiedy: 13-14 kwietnia (sobota i niedziela).

Gdzie: Centrum Handlowe „Echo”.

Sezon food truckowy otwieramy z przytupem! W ten weekend zapraszamy pod Centrum Handlowe „Echo” na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków i Otwarcie Sezonu Rowerowego.

Przez całą sobotę i niedzielę od godziny 12.00 uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.

Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów, zapiekanek i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, wyraziste potrawy indyjskie, kubańskie kanapki, oryginalna pizza, niepowtarzalne azjatyckie pierożki czy mięsna uczta pastrami.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą: pieczone kasztany, tradycyjne hiszpańskie wypieki churros, kultowe amerykańskie donuty i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie również cydru i piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie rozpoczęcie wiosny?

ZOBACZ TEŻ: Festiwal Smaków Food Trucków

I Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami. Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i konkursie jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

W niedzielę, 14 kwietnia oficjalnie otworzymy razem sezon rowerowy. Zapraszamy wszystkich na inauguracyjną przejażdżkę na trasie 7 km o godz. 14.00. Na miejscu będzie można zrobić bezpłatny przegląd roweru, przypomnieć zasady ruchu drogowego i skonsultować się z doświadczonymi serwisantami. Na najmłodszych czekają zabawy ruchowe i pokazy ratownictwa medycznego.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków pod Centrum Handlowym „Echo”. W sobotę, 13 kwietnia od godz. 12.00 do 21.00, a w niedzielę 14 kwietnia od 12.00 do 20.00. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na:

https://www.facebook.com/events/306816616668859/