13 września, o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się casting do "Jestem Kobietą vol.3". Projekt "wzmacnia poczucie własnej wartości, dostarcza niezapomnianych wrażeń, otwiera na nieznane". Wybrane w ramach castingu panie otrzymają pełne wsparcie w przygotowaniu do udziału w widowisku, w "wyjściu" po czerwonym dywanie, w świetle reflektorów.

Poszukiwane są panie bez względu na wiek, wzrost, wymiary czy doświadczenia życiowe.

- Prosimy o zabranie ze sobą obuwia na zmianę - sportowe i bardziej eleganckie. Strój najlepiej wygodny, nie krępujący ruchów – informują organizatorzy.

Wydarzenie "Jestem Kobietą vol.3" zaplanowano na 21 października. Wcześniej obowiązują próby do występu (przynajmniej pięć spotkań). Udział dla kobiet jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie zgoda na udostępnienie i rozpowszechnianie wizerunku, bo wydarzenie będzie rejestrowane.

- Zastrzegamy prawo odwołania wydarzenia z przyczyn od nas niezależnych, np. obostrzenia związane z pandemią – dodają organizatorzy.

Pytania związane z castingiem można przesyłać na adres mailowy: ajab@mokpabianice.eu, wpisując w temacie maila "Jestem Kobietą casting".