Pabianiczanin Damian Nowacki psycholog i muzyk – raper jest pomysłodawcą i autorem przedsięwzięcia zatytułowanego „OBUDŹ SIĘ - Sztuka jako forma wyrażania siebie oraz własnych emocji”.

- Chciałem pokazać poprzez to wydarzenie, jak można wykorzystać swój potencjał, a on często może pojawić się w dojrzalszym wieku, gdy zaspokoimy już swoje podstawowe potrzeby typu bezpieczeństwo - tłumaczy.

Podczas koncertu wystąpią: Arthur Lewinowicz zagra na skrzypcach, Magda Kwasik pokaże swoje obrazy, Anhelina Stonska zatańczy, o swojej pasji opowie filmowiec Rafał Urbankowski, zaśpiewa Agata Radek i Daimon (Damian Nowacki) - organizator wydarzenia. Będzie miała również premiera najnowszego teledysku do piosenki Damiana.

To artyści, którzy swoją pasję odnaleźli w różnych okresach życia.

- Jak na przykład Rafał, filmowiec – dodaje Damian. - On raptem od roku realizuje swoją pasję i uwierzył, że potrafi i może to robić. Bez względu na wiek możemy coś w swoim życiu robić i zacząć realizować. Tym wydarzeniem chcę nawoływać do tego, że warto odnaleźć w życiu to, w czym jesteśmy dobrzy, coś wartościowego.

Damian swoją muzyczną pasję rozwija od dwóch lat.

- Jako nastolatek zacząłem rapować, ale z braku wiary i wejścia w takie poważne dorosłe życie odsunąłem to na bok – opowiada. - Po studiach poczułem, że chcę do tego wrócić i robię to z coraz większym rozmachem.

„OBUDŹ SIĘ - Sztuka jako forma wyrażania siebie oraz własnych emocji” rozpocznie się o godz. 19.00 w środę (16 listopada) w  Klubie Bilardowym Mariańska, ul. Mariańska 5. Wstęp wolny!