Kolejna edycja "babskiego", kinowego wydarzenia odbędzie się 20 maja (piątek). Start o godzinie 18.00. 

- Jak zawsze przygotowaliśmy upominki dla każdej z Pań, a także wiele ciekawych nagród do wygrania w konkursach - zachęca Jacek Chmielewski z kina Tomi. - Będą perfumy, słodycze, vouchery m.in. do pizzerii, a nawet ciekawa nagroda ufundowana przez nasz rodzimy sex-shop Catalina. Można zabrać ze sobą panów.

Tomi dla Kobiet staje się jeszcze bardziej kobiece. Od najbliższego wydarzenia imprezę będą prowadzić dziewczyny ze Strefy Ruchu. Do dyspozycji Pań, zarówno przed, jak i po seansie będzie Lejdis Bar. 

Bilet wstępu kosztuje 23 złote. 

Co na ekranie? 
Po raz kolejny zobaczymy w duecie Pénelope Cruz oraz Antonio Banderasa, tym razem w firmie o tytule "Boscy". To ostra jak brzytwa komedia o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę całego filmowego globu.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?