Bezpłatne seanse zaplanowano na 10 marca, o godzinie 8.45 i 11.00. Przed projekcjami organizatorzy będą prowadzic zbiórkę pieniędzy na rzecz najmłodszych ofiar wojny w Ukrainie. Na ekranie zostanie wyświetlony film pt. "Wiki i jej sekret".

- Darmowe seanse udało się nam zorganizować w porozumieniu z dystrybutorem filmu - firmą Best Film - mówi Jacek Chmielewski z kina Tomi. - Warunkiem uczestnictwa jest rezerwacja miejsc, możliwa wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny z nr: 607190607.

Dostepność sal kinowych można sprawdzić na stronie: https://kinotomi.pl/repertuar?movie=972.

O czym jest film?

Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem.
Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

Pełna czułości opowieść dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.