26 sierpnia kino Tomi zaprezentuje widzom wszystkie części popularnej serii romansów. 

Na początek ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd – „After”. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego Hardina, który postawi na głowie jej dotychczasowe życie.

W kolejnej części romansu - „After 2”- widzowie zobaczą dalsze losy młodych kochanków. Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać. 

Później wyświetlony zostanie film „After. Ocal mnie”. W związku Tessy i Hardina pojawiają się kolejne przeciwności. Po tym jak Tessa podejmuje najważniejszą decyzję swojego życia, wszystko się zmienia. Hardin podaje w wątpliwość wszystko, o co tak walczyli.

Na koniec premiera -„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”, w której dowiemy się czy Hardin i Tessa będą chcieli jeszcze raz zawalczyć o swój związek.

Start maratonu o godzinie 19.15. Bilety są do kupienia w kasie kina lub przez jego stronę internetową. W przedsprzedaży kosztują 29 zł, 2 dni przed maratonem 35 zł.

Dla naszych Czytelników mamy 3 pojedyncze wejściówki. Można je dostać, odpowiadając, w którym roku nakręcono pierwszą część serii „After”.

Na odpowiedzi czekamy do najbliższej środy, do godziny 12.00 pod adresem konkurs@zyciepabianic.pl. Z wybranymi osobami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej.