Pokazy filmów przedpremierowych, premierowych, dramat sportowy w reżyserii Bena Affleca, czy film kostiumowy o europejskiej monarchii to początek kinowego tygodnia. Dla najmłodszych przygotowano wiele propozycji, szczególnie na wyjątkowe, niedzielne spotkania sensoryczne (najbliższa niedziela 09.04 godz. 10.00).

W każdy wtorek o godz. 12.00 i czwartek o godz. 18.00 spotkanie w ramach Akademii Filmowej.

Od soboty przedpremierowo „Dungeons & Dragons: Złodziejski Honor”. Twórcy przenieśli legendarną grę na ekran kinowy. Film pełny nieoczekiwanych zwrotów akcji. Bohaterowie decydują się na kradzież reliktu, jednocześnie zostają dostrzeżeni przez grupę niebezpiecznych ludzi. W obsadzie wiele gwiazd kina: Chris Pine, Michelle Rodrigues, Justice Smith, Hugh Grant.

Od 12 kwietnia kino Tomi zaprasza na premierowe pokazy horroru „Egzorcysta papież”. Scenariusz opowiada historię włoskiego księdza Gabriele Amortha (w rolę wcielił się Russell Crowe). Watykan wysyła księdza do Hiszpanii, aby zbadał przypadek opętania małego chłopca. Na miejscu ksiądz odkrywa spisek kościoła.

Plejada gwiazd w tym m.in. Ben Affleck, Matt Damon w sportowej opowieści o wyjątkowej marce „AIR”. Aby powstała wyjątkowa, znana marka w początkowej fazie rozwoju, wiele mało znanych osób poświęciło swoje kariery. Biznes, pasja, humor, zwrot akcji - przyszykuj się na dobre kino.

Świat austriackiej monarchii, rodzinne obowiązki, piękne kostiumy, charyzmatyczna bohaterka Sisi. Czy uda jej się żyć na własnych zasadach i odciąć od oczekiwań rodziny? Tego dowiemy się z filmu „W gorsecie”.

„Puchatek: Krew i miód” to film w którym Puchatek staje się seryjnym mordercą. Reżyser wykorzystał fakt, że wytwórni Disney wygasła licencja na wyłączność na tę kultową postać i połączył wiele nietypowych rozwiązań. Wejdź z kinem Tomi do stumilowego lasu...

„John Wick 4” to wyjątkowe widowisko. Fiilm jest bardzo wysoko oceniany zarówno przez krytyków filmowych, jak i widzów. Jonh stanie do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność, ale zanim do tego dojdzie, musi stawić czoła całej międzynarodowej organizacji płatnych zabójców.

„Shazam! Gniew bogów” to kontynuacja historii Bill’ego Batsona, który po wypowiedzeniu słowa SHAZAM! zmienia się w postać superbohatera.

„Yakari i wielka podróż” to niezwykła historia małego bohatera, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Młodego Yakariego poznajemy w momencie, gdy rozpoczyna tropienie nieuchwytnego mustanga. Daj się namówić do wspólnej wędrówki młodemu bohaterowi.

„Szkoła magicznych zwierząt”

Ben, klasowy outsider, poznaje nowo przybyłą koleżankę Idę. Razu pewnego do klasy przyjeżdża specjalny gość, którego zapowiadała wychowawczyni. Gościem jest Mortimer Morrison, który poszukuje magicznych zwierząt przemierzając świat. Czy w klasie Bena i Idy, Mortimer odnajdzie coś niezwykłego?

„Wróżka Zębuszka”

Animacja dla najmłodszej części widowni. Opowiada losy sympatycznej Violetty pragnącej zostać wróżką, lecz oblewa sprawdzian. Jak potoczą się jej losy, gdy niezauważona podkrada klejnot, który umożliwia jej teleportację?

„Szczęście Mikołajka” to kontynuacja dobrze nam znanej opowieści o chłopcu o imieniu Mikołajek, który opanował do perfekcji sztukę dokuczania nie tylko rodzicom, nauczycielom, ale również sąsiadom. Jego ciekawość i chęć odkrywania świata wplątała go w intrygującą historię.