Księgowa, sekretarka, krawcowa, masażystka, harcerka, terapeutka, makijażystka, pani domu; żona, matka, babcia… Zaprezentowały kolekcje polskich projektantów, takich jak: Pilat, De La Fotta, Cosel, Lik, Bisette, Płatek, by Chruscińska, Collarme, Aggashe, Uniqorn, DT Dorota Tomaszewska, OYCA, Audycka, Remediumbag, Make Your Self.

- Było to widowisko poświęcone kobiecości, akceptacji swojego ciała i upływającego czasu, aktywizacji oraz otwarcia na zmiany w każdym wieku i bez względu na przeżycia, zabawie modą oraz wyrażaniu siebie poprzez wizerunek, nie zważając na swój aktualny „stan” ciała, bo piękno jest w nas – uważa Adriana Jabłońska, organizatorka z T Point Concept Store Łódź. - Odkrywając to piękno na nowo, pokazując je światu, zmierzając się z własnymi słabościami, możemy dumnie, z podniesioną głową, kroczyć przez życie.

- Z klasą, z dumą, odwagą, wdziękiem - tak nosi się kobiecość, bez względu na wszystko – podsumowała występ Maria Wrzos-Meus, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbył się pokaz.