Ferie zbliżają sie wielkimi krokami. NIe masz planów dla swojego dziecka. Nic straconego!

Poradnia Abecadło zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na zajęcia w Woli Zaradzyńskiej. Zajęcia organizujemy w pierwszym tygodniu ferii tj. 14-18 lutego w godzinach 8:00-15:00. W trakcie zajęć dzieci będą mogły skorzystać z posiłków (śniadanie plus obiad) za dodatkową opłatą. Organizatorzy zapewniają wykwalifikowaną opiekę i mnóstwo dobrej zabawy.

Naszym celem jest budowanie poczucia własnej wartości u dzieci. Podczas warsztatów  dzięki kreatywnym działaniom twórczym, dzieci zamienią się w odkrywców swoich mocnych stron i wartości, które pomogą im czuć się pewnie i dobrze ze sobą. W trakcie warsztatów na dzieci czeka taneczna zabawa.

Oferujemy

Warsztaty w grupie I z codziennymi zajęciami tanecznymi, animacjami, warsztatami tematycznymi, sensoplastyka z codziennym treningiem pamięci i koncentracji oraz wyjazdem do Mandorii.

Warsztaty w grupie II zajęcia terapii pedagogicznej, zajęcia z wykorzystaniem elementów terapii Integracji Sensorycznej, Treningiem Umiejętności Społecznych, Treningiem Umiejętności Poznawczych i Zajęciami z Sensoplastyki oraz wyjazdem do Mandorii. 

Podczas spotkań dowiemy się dlaczego czasem zachowujemy się nie tak jak byśmy chcieli, co wpływa na nasze samopoczucie. Codzienne relaksację pozwolą nam poznać sposoby na poprawę samopoczucia i wyciszenia To wszystko przeplatane będzie zajęciami plastycznymi i zabawami w grupie.

Zapisy na zimowe warsztaty pod numerem telefonu 781 821 997 do 5.02.2022

Rezerwację miejsca potwierdza wpłata zaliczki w wysokości 250 zł na rachunek bankowy.

Koszt uczestnictwa w zajęciach:

grupa 1 cena: 530 zł plus 70zł wyżywienie ( śniadanie i obiad )

grupa 2  cena:  830 zł plus 70zł wyżywienie ( śniadanie i obiad)

 

Zapraszamy do kontaktu.