André Rieu, słynny skrzypek i dyrygent, powraca po dłuższej przerwie z najnowszym widowiskiem muzycznym pt. „Znowu razem!”. Pokazy odbędą się 9 września o godzinie 19.00 oraz 12 września o godzinie 12.00. Bilety na retransmisje koncertu są już dostępne w kasie kina Tomi - w przedsprzedaży, w cenie 25 zł, a w dniu wydarzenia 30 zł – oraz TUTAJ.

Wraz z kinem Tomi przygotowaliśmy dla was niespodziankę. Do rozdania mamy trzy podwójne zaproszenia. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze przyślą na naszą redakcyjną skrzynkę (konkurs@zyciepabianic.pl) wiadomość o treści „ANDRE”. Czekamy do piątku (3 września) do godziny 12.00. Zwycięzcom odeślemy maila zwrotnego.

Pabianiczanie po raz pierwszy mieli okazję obejrzeć retransmisję koncertu tego artysty 8 marca 2020 roku. Wydarzenie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem.

- Widownia została wyprzedana wówczas w stu procentach – wspomina Jacek Chmielewski z kina Tomi.

Kolejny pokaz miał odbyć się kilkanaście dni później. Wyprzedano 60 procent biletów. Niestety…

- Pandemia zmusiła nas do odwołania retransmisji, tak samo stało się z pokazem w ramach cyklu "Jeziora Łabędziego" z Teatru Bolshoi (5.04.2020) - też zwracaliśmy za bilety - dodaje Chmielewski.

Maestro powrócił na ekrany kin jesienią 2020 roku z nowym koncertem: "Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastrich.

- Niemal udało nam się zapełnić dozwolone w owym czasie 50% widowni. Wyniki ze wszystkich wydarzeń pozwoliły nam uplasować się na pierwszym miejscu w Polsce pod względem frekwencji - podkreśla właściciel kina.

Uczestnictwo w najbliższym pokazie to gratka dla wielbicieli AndréRieu, bowiem wszystkie retransmisje jego koncertów dostępne są wyłącznie w kinach - nigdy nie zostają wydane na płytach.