W Afloparku przy ul. Widzewskiej w ramach Bloom Festivalu koncert da Kuba Jurzyk z zespołem. Wystąpi dla nas w niedzielą 7 lipca. Początek koncertu o godzinie 18.

Aflopark ma też niespodziankę dla miłośników sztuki. Osoby posiadające bilety na koncert Kuby Jurzyka na wystawę Beksiński w Pabianicach wejdą za złotówkę! A to ostatnia okazja by zobaczyć unikalną wystawę sławnego malarza. Zostanie zamknięta 15 lipca.

Kogo usłyszymy w niedzielę ? Kuba Jurzyk to polski wokalista i aktor dubbingowy. Nagrywa piosenki w gatunku pop, soul, rhythm and blues, blues i funk.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. T. Bairda o specjalności: saksofon oraz Koncertowe Centrum Edukacji Muzycznej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie o specjalności: wokalistyka estradowa. Szerszej publiczności dał się poznać na Youtubie, gdzie między innymi współtworzy kanał Studio Accantus, a filmy z jego udziałem przekraczają 100 mln wyświetleń. Wielokrotnie użyczył swojego głosu w produkcjach Disneya, Netflixa, Amazona.

W 2013 wziął udział w programie TVN Mam talent!. W 2014 został finalistą programu X Factor. W lutym 2023 wydał swój debiutancki album studyjny pt. Pierwszy, który promował singlami: „Czego chcieć więcej”, „Popatrz na niebo” i „Cały świat”.

Bilety na koncert Kuby Jurzyka można kupić poprzez stronę biletyna.pl oraz w kawiarni Afloparku.