Na uczestników pikniku czeka wiele atrakcji przeznaczonych dla osób w różnym wieku. Dzieci na pewno ucieszy możliwość bezpłatnego poskakania na dmuchańcach oraz wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami. Dla wszystkich zagra orkiestra z Górki Pabianickiej i wystąpi Bychlewianka. Jedną z większych atrakcji będzie występ kabaretowy Krzysztofa Daukszewicza.

Na II Piknik Rodzinny zaprasza Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Victoria", gmina Pabianice i Punkt Informacyjny Europe Direct w Pabianicach.

Będzie loteria fantowa z bardzo ciekawymi nagrodami. Zespół Allegro zapewni zabawę taneczną do późnego wieczora.

Atrakcji będzie bardzo dużo, nie sposób ich wymienić - najlepiej więc przyjść 11.09.2010r. do Bychlewa i bawić się razem z nami.

 

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Victoria" powstało w 2008r,
jest to organizacja mająca na celu propagowanie atrakcyjności regionu, aktywizowanie mieszkańców do działania oraz wspieranie rozwoju Gminy Pabianice we wszystkich dziedzinach jej życia, tj. społecznej, kulturalnej, edukacyjnej i ekonomicznej.

Dotychczasowe dokonania Victorii:

*zorganizowanie bezpłatnych półkolonii dla dzieci szkolnych w lipcu 2008r., 2009r. i 2010r., dla dzieci, które ze względów finansowych nie wyjechały na wakacje.
*zorganizowanie wieczornicy z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.
*zorganizowanie konkursu plastycznego dla dzieci z terenu gminy Pabianice o tematyce rocznicowej.
*udział w budowie boiska treningowego LZS-u "Jutrzenka".
*zorganizowanie bezpłatnego spotkania opłatkowego Dla Seniorów w 2009r. i 2010r.
*zorganizowanie I Pikniku Rodzinnego Victoria 2009r.
*zorganizowanie spotkania informacyjnego w sprawie szkodliwości wtłaczania co2.