Pabianicki zespół istnieje od 22 lat. Muzyka, jaką wykonuje, to solidny blues chicago z domieszką swinga, bluesa z Texasu oraz bluesa West Coast.

Tipsy Drivers wielokrotnie wystąpiło na czołowych festiwalach bluesowych w Polsce. Zagrali wiele koncertów w klubach i pubach muzycznych w Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Zarówno krytycy muzyczni, jak i miłośnicy gatunku doceniają pasję i szczerość, z jaką gra band. Dowodem tego było między innymi przyznanie grupie w 2001 r. w ankiecie czytelnika w czasopiśmie „Twój Blues” II miejsca w kategorii polski zespół roku.

Band wydał płytę: „Tipsy Drivers - Blues & Chicago Sound”.

Ponadto ich utwory ukazały się na składankach: „Antologia Polskiego Bluesa”, „Skazani na Bluesa” oraz płycie „Chorzy na Bluesa”. W 2013 r. zespół wydał płytę: „Tipsy Drivers & Harp Friends 100% Live”. Jest to zapis dwóch koncertów z Łodzi i Pabianic.

Program wykonywany obecnie na koncertach to standardy bluesowe, począwszy od muzyki Little Waltera, Muddy Watersa i Sonny Boy Williamsona przez duet Junior Wells & Buddy Guy aż do Wiliama Clarka i Kima Wilsona. Całość uzupełniają kompozycje z polskimi tekstami.

Start o godz. 20.30 w sobotę, 26 listopada. Wstęp kosztuje 20 zł, ale w cenie biletu będzie płyta CD zespołu.