Otwarcie „Ósemki” już w piątek, 21 stycznia. Będzie degustacja alkoholi i liczne promocje prowadzone przez hostessy.

Lokal znajduje się przy głównej ulicy w Pabianicach, na I piętrze odrestaurowanej fabryki przy Zamkowej 4.

Do dyspozycji klientów jest dużo siedzących, ekskluzywnie wykończonych skórzaną tapicerką miejsc, parkiet z nowoczesnym oświetleniem, nowoczesny bar wykończony marmurem, za którym stanie profesjonalna, przyjazna klientowi obsługa.

– Fachowo dobrane nagłośnienie sprawi olbrzymią radość ze słuchania muzyki, jak i do tańczenia w jej rytmach w klubie – mówi Michał Jaśkiewicz. – Cały lokal jest monitorowany.

Głównym motywem imprez są największe przeboje lat 80 i 90 oraz hity z radiowych list przebojów. Łatwy dostęp do didżeja daje możliwość zamawiania ulubionych utworów przez cały czas trwania imprezy.

Klub będzie otwarty od środy do niedzieli. W każdą środę i w niedzielę zaplanowano wieczorki taneczne z przebojami lat 80 i 90. Wstęp w te dni jest wolny, a dla wszystkich klientów alkohole wysokoprocentowe 50 procent taniej. W każdy czwartek wieczory z wodzirejem prowadzącym karaoke – dla aktywnych uczestników zabawy – nagrody. W każdy piątek i sobotę dyskoteka z największymi przebojami.

Wstęp do klubu od 21 lat, selekcja, zakaz wejścia w strojach sportowych. W piątek panie wchodzą gratis, panowie płacą 10 zł. W sobotę wejście dla wszystkich kosztuje 10 zł. Klienci, którzy pojawią się przed godz. 19.00, nie płacą za wstęp.

– Oferujemy możliwość telefonicznej rezerwacji stolików, czy wynajęcia vip roomu – dodaje pan Michał. – Organizujemy też imprezy integracyjne oraz szkolenia firmowe. Możliwy catering z naszej łódzkiej restauracji „Karczma Bazyliszek” www.karczmabazyliszek.pl

Na Czytelników portalu, którzy ukończyli 21 lat, czeka 25 zaproszeń na wielkie otwarcie klubu. Podwójne zaproszenia (ważne w piątek i sobotę) czekają na tych, którzy jak najszybciej przyślą na adres bogusia@zyciepabianic.pl odpowiedź na pytanie: gdzie mieści się klub Ósemka?