O godz. 10.00-16.00 w Hali Powiatowej przy ul. św. Jana odbędzie się młodzieżowy turniej piłki ręcznej o puchar PRL - Pabiks Rap Lokal. Po turnieju odbędzie się rozdanie nagród od Hummel Polska, 6PAK, ZWiK Pabianice, „nabijanie kalorii” z Zieloną Górką oraz pokazowy mecz szczypiornistów z Pabianic.

O godz. 12.00-18.00 w Tkalni spotkacie lokalnych artystów grających na żywo muzykę instrumentalną. Będzie pokaz tańca przygotowany przez Strefę Ruchu oraz ''koło fortuny'' z ciekawymi nagrodami.

O godz. 18.00 rozpocznie się impreza w klubie bilardowym przy ul. Mariańskiej.

- Rap Lokal to również muzyka, dlatego przygotowaliśmy dla Was koncert. Zobaczycie wielu lokalnych artystów, ale również gwiazdę wieczoru. WuWunio i ekipa Pal Hajs zadbają o dobry klimat oraz relację video z całego wydarzenia w postaci odcinka Pal Hajs TV. Będzie można wylicytować też fanty - między innymi obraz z autografem O.S.T.R.ego namalowany przez Kruka - wyliczaja organizatorzy. 

Liczba miejsc w klubie jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zakupu biletów na tę część wydarzenia w internecie (link).

Pieniądze zebrane podczas tegorocznej imprezy zostaną przeznaczone za zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Od początku istnienia pabianickiej edycji Rap Lokal fundusze zbierane są na rzecz Łukasza Millera, byłego piłkarza ręcznego Pabiksu. Pabianiczanin jest od kilku lat sparaliżowany. Zbiórkę można wesprzeć również TUTAJ. Szczegóły zbliżającej się imprezy możecie śledzić na stronie Fundacji Rap Lokal.