Grzegorz Halama – polski aktor kabaretowy, filmowy, teatralny, parodysta. Jego nowy program to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. "Intymne życie grubasa" to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi.

Weronika Borowiec - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Ma 25 lat, śpiewa od małego, a przez wiele miesięcy mieszkała tez zagranicą, poznając kulturę innych narodów. Jej najnowsza piosenka „Jutro może nie być niczego” jest grana w wielu radiach, a od kilku tygodni znajduje się na Liście Przebojów Radia Trzeciego, gdzie zajęła 3 miejsce w tym tygodniu! Jej najnowsza piosenka ma już setki tysięcy odsłuchań i trafiła nawet do "Viral Top 50 Polska" na Spotify.

- Podczas wydarzenia licytowana będzie złota przywieszka w kształcie serca od firmy jubilerskiej Koliber. To prawdziwy rarytas, wiemy, że już kilku osobom wpadł w oko, więc zapraszamy - mówi szef Sztabu, Michał Pietrzak

Koliber

Serduszko wykonane zostało w całości z żółtego złota próby 585. Tył zawieszki ozdobiony rodowaną tabliczką z emaliowanymi napisami. 

Serduszko jest jedyne i niepowtarzalne. Zaprojektowaliśmy je specjalnie na 31. Finał Orkiestry oraz wykonane ręcznie przez naszych zdolnych złotników z najszlachetniejszych materiałów. W centralnym miejscu zawieszki odprawiliśmy turmalin - kamień szlachetny w szlifie, który kształtem przypomina płomień. Kamień ten oprócz pięknego wyglądu, posiada również niesamowite właściwości. Wzmacnia, uzdrawia, oczyszcza zarówno ciało, jak i umysł. Otwiera serce, wycisza oraz rozwiewa uczucie strachu. W pracę nad tą wyjątkową zawieszką włożyliśmy całe Serce - mówi Michał Mańko, właściciel salonu jubilerskiego Koliber.

Koliber

Aukcje Allegro naszego sztabu znajdziecie TUTAJ.