Show Waterland to oszałamiający wodospad emocji i wrażeń.

To trzymające w napięciu numery akrobatyczne, oryginalne stroje oraz najnowocześniejsza technologia - fontanny, baseny czy efekty świetlne i dźwiękowe, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Show jest wyposażone w ostatnie nowości techniki.

- Podczas występu spotkacie się z mieszkańcami podwodnego królestwa, którzy umieją zarządzać nie tylko żywiołem wody ale i ognia. Podbiją oni wasze serca niezapomnianymi trikami, a gwiazdy odbijające się w wodzie, opowiedzą Wam zadziwiającą historię miłości między niebem a ziemią – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

W Pabianicach cyrk Waterland będzie gościł od 29 do 31 lipca przy ul. Popławskiej (w sąsiedztwie Carrefoura). Przygotowano w tym czasie 5 pokazów.

29 lipca o godzinie 18.00

30 lipca o godzinie 15.00 i 18.00

31 lipca o godz. 15.00 i 18.00

Ceny biletów: sektor: dorosły 60 zł, dziecko 40 zł, loża- 80 zł. Dostępne są na stronie biletyna.pl. Wydarzenie można śledzić na facebooku (link).

Cyrk Waterland do tej pory jeździł ze swoim show tylko po Ukrainie. Ze względu na wojnę wyruszyli z trasą po Polsce. Artyści występują po to, aby wesprzeć swoją ojczyznę, dlatego na jej rzecz zostanie przekazany dochód ze sprzedaży biletów.

- Pokażemy wam w wodno - świetlne show światowego poziomu. Rosja zaatakowała cyrkowy zespół Waterland w Charkowie. Miasto wytrzymało i my razem z nim! Jesteśmy tu z historią ukraińskiej godności i na poparcie Ukrainy! Show Waterland czeka na was! Podarujemy wam wiarę w cudy! - piszą organizatorzy.

Cyrk Waterland przyjedzie do Pabianic Życie Pabianic