„U cioci na imieninach” - taki tytuł nosi trzecia sztuka z trylogii o kobietach autorstwa Doroty Olejnik, szefowej teatru DlaNiepoznaki. Poprzednie to „Kto nam wmówił menopauzę?” oraz „Kłopoty z facetami”.

- Z dużą dawką humoru i trochę w krzywym zwierciadle przedstawimy stosunki panujące w przeciętnej polskiej rodzinie, a wszystko po to, aby przekonać się, że rodzina to siła, a więzy krwi są nierozerwalne - opowiada o spektaklu pani Dorota, autorka scenariusza.

„U cioci na imieninach” wyreżyserował Jerzy Holweg, a za dźwięk odpowiada Mariusz Bartosik.  

Na scenie zobaczymy: Ewę Balcerską-Bączał, Marię Bączał, Andżelikę Zawadzką, Beatę Stachurę, Agnieszkę Misiak, Katarzynę Tkacz, Leona Tkacza, Jerzego Holwega, Radosława Saładajczyka, Adama Oklejaka i Macieja Sułata (strażnika miejskiego).

O Maćku pisaliśmy wielokrotnie. Między innymi TUTAJ. Ostatnio nasz dzielny strażnik przeszedł szkolenie, by móc działać w Animal Patrolu.

Sztukę, w której zagra, zaplanowano 8 marca o godz. 18.00 i o godz. 19.30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Kościuszki 14). Bilety w cenie 10 zł są do kupienia w sekretariacie placówki.