- "Rodzina ach rodzina, nie cieszy, gdy jest, lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies..." Idąc tropem kultowego już utworu Wasowskiego i Przybory zapraszamy serdecznie do obejrzenia najnowszej sztuki – zachęca Katarzyna Tkacz, instruktor Teatru DlaNiepoznaki.

Premiera spektaklu miała miejsce 8 marca. Z powodu pandemii pabianiccy aktorzy nie mieli szansy zagrać jej ponownie . Spektakl „ U cioci na imieninach" to duża dawka humoru. W krzywym zwierciadle pokazuje stosunki panujące w przeciętnej polskiej rodzinie.

- A wszystko po to, aby przekonać się, że rodzina to siła, a więzy krwi są nierozerwalne – podsumowuje Katarzyna Tkacz.

Spektakl będzie wystawiony 4 października o godz. 17.00 i 19.00.

Dzień wcześniej, 3 października na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury będą pokazane spektakle: „Kłopoty z facetami” o godz.17.00 oraz „Kto nam wmówił menopauzę?” o godz. 18.30.

- Wszystkie trzy spektakle to taka nasza „trylogia”. Wszystkie są zabawne, ale dają też do myślenia. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy nie widzieli i tych, którzy mają ochotę zobaczyć je ponownie.

Pomysłodawczynią i scenarzystką jest Dorota Olejnik. W spektaklach zagrają: Katarzyna Jurek, Andżelika Zawadzka, Kasia Tkacz, Ewa Balcerska Bączał, Tomasz Osieja, Adam Oklejak, Jerzy Holweg, Magdalena Kik, Damian Nowacki, Beata Stachura, Radoslaw Saładajczyk, Ewa Owsik, Marysia Bączał i Leon Tkacz.

Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w sekretariacie MOK w Pabianicach, ul. Kościszki 14.