30 listopada od godz. 18.00 w Boniecki Cafe (ul. Traugutta 13) zapowiada się wyjątkowy wieczór andrzejkowy, poświęcony modzie i urodzie.

Co zobaczymy? Wyjątkowy pokaz mody z kreacjami znanych polskich projektantów i butami światowych marek. Modelki zaprezentują między innymi kolekcję markowego obuwia od Angel Shoes.

Tego wieczoru goście będą mogli poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, zobaczyć ekstra fryzury. Marka Douglas Port pokaże, jak zrobić wieczorowy makijaż, a stylistki z Salonu Fryzjerskiego "Gabi" pokażą, co się nosi ma głowie. Stylistka podpowie, jak dobrać buty i strój do sylwetki, aby osiągnąć efekt „wow”.

Po pokazie mody będzie można kupić sukienkę od projektanta nawet z 80-procentowym rabatem, otrzymać zaproszenie na bezpłatny makijaż w sklepie Douglas Port w Łodzi czy specjalne kupony rabatowe do Angel Shoes. Za fotorelację z imprezy odpowiadać będzie Photo Story, firma, która zajmuje się profesjonalnymi eventami firmowymi i imprezami okolicznościowymi.

Nie ma takiej drugiej imprezy w mieście, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach.

Partnerami spotkania są: Douglas Port, "Gabi" Salon Fryzjerski, od Projektanta - concept store, Angel SHOES. Warto zajrzeć na stronę FB i na bieżąco śledzić, co jeszcze tego wieczoru czeka na gości.