W grupie 10-latek 1. była Hanna Tomecka, 2. Iza Kaczmarek, 3. Matylda Mazur. 12-latki: 1. Hanna Pabich, 3. Sara Lorenc. K16: 1. Kaja Młynarczyk, Marika Kozuń. K21: 1. Maria Pabich.

Wśród mężczyzn na podium stawali: M10 – 1. Adam Jędraszek, 3. Piotr Pilarski, M12 – 1. Adam Wiśniewski, M14 – 1. Łukasz Łubisz, M16 – 2. Jakub Łącki, 3. Dominik Łubisz.

W nordic walking najlepsi byli Piotr Winczewski oraz Aleksandra Kowalczyk (wszyscy Azymut).

W zawodach Łódź Park Tour biegacze startowali na terenie Akademii Sztuk Pięknych. W kategorii początkujących Zofia Redzynia (Azymut) zdobyła złoto, a Hanna Pabich brąz. Wśród zuchwałych Marcin Krawczyk wywalczył brąz, a w kategorii profesjonalistów 2. był Mariusz Pabich, a 3. Kaja Młynarczyk.

W międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w Nałęczowie sztafeta Azymutu w składzie Łukasz Łubisz, Piotr Krawczyk i Adam Wiśniewski zdobyła srebrny medal. Tuż poza podium (4. miejsce) uplasowała się sztafeta dziewcząt: Sara Lorenc, Marta Mazur, Hanna Pabich. W biegu indywidualnym po Parku Zdrojowym 4. miejsce zajęli Pabich i Krawczyk, a 5. był Łubisz.

W biegu o puchar AZS UMCS w Nałęczowie złoty medal wywalczył nowy nabytek Azymutu Piotr Pilarski, zaś ze srebra cieszyła się Anna Krawczyk.