Zmagali się przez trzy dni (1-3 maja). Grand Prix Mazowsza w biegach na orientacje, które rozegrano w lasach okalających miejscowość Brok, było szczęśliwe dla Łukasza Gryzio. Zawodnik UKS Azymut Pabianice stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii wiekowej 21 lat. W klasyfikacji klubowej zawodnicy z Pabianic znaleźli się na ósmym miejscu. Kluczem do tego sukcesu były dobre wyniki uzyskane przez resztę drużyny.
W imprezie wystartowało dwudziestu siedmiu biegaczy Azymutu.
Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Ciekański, który zajął drugie miejsce w kategorii do lat 16. Na najniższych stopniach podium uplasowali się - Konrad Płucienik (M10), Mateusz Grochowalski (M18), Maria Pabiach (K21).

- Nieźle spisał się również Michał Olejnik, który wystartował wraz ze światową czołówką w sprincie seniorów. Uplasował się na 33. miejscu – mówi Jerzy Woźniak, trener UKS Azymut. - Od 14 do 16 maja moich zawodników czekają zawody na Wzgórzach Dylewskich.