W Korbielowie rozegrano Górskie Ekstremalne Zawody na Orientację. Azymut wystawił blisko 40-osobową ekipę, z której medale wywalczyli: złoto – duet Marta Pabich/Mariusz Pabich oraz duet Maria Pabich/Witold Tosik. Srebro zdobyły Małgorzata Biniecka i Katarzyna Konc, zaś brąz Franciszek Krempiński i Oskar Wesołowski.

Troje biegaczy Azymutu reprezentowało Polskę podczas zawodów Baltic Junior Cup. Ścigali się m.in. z reprezentantami Danii, Szwecji, Estonii i Finlandii. Startowali Kaja Młynarczyk, Franciszek Krempiński (oboje wywalczyli 9. miejsce w sztafecie) i Maciej Sztranek (17. w sztafecie). Indywidualnie Młynarczyk była 10., Krempiński 14., zaś Sztranek 27.

W nocnych mistrzostwach Łodzi w biegach na orientację Azymut wywalczył wór medali. Złoto – Małgorzata Biniecka, Łukasz Łubisz i Piotr Krempiński, srebro – Maria Pabich, Franciszek Krempiński, Julia Krempińska, brąz – Hanna Pabich, Jan Sztranek.

W zawodach Popularnych w Łodzi swoje kategorie wygrali Małgorzata Biniecka, Marta Mazur i Dominik Łubisz, srebro zdobyli Katarzyna Konc, Katarzyna Mazur, Łukasz Łubisz i Mariusz Pabich, zaś brąz Iwona Sztranek.

W 13. Półmaratonie Szakala tuż za podium przybiegł Mariusz Pabich, który był 4., zaś 7. miejsce zajął Dariusz Rutkowski.