Bieg na 600 m wygrała Helena Luniak z rekordem życiowym 1:57,07, brąz zdobyła Oliwia Świerkocka (2:04, 39).

W biegu na 60 m na medalowym miejscu uplasowała się Ewelina Koziara (8,23).

W biegu na 600 m chłopców brąz wywalczył Jakub Spanialski (1:34,59), który w kategorii 13-latków wybiegał drugi czas w Polsce!

Juniorzy Azymutu pod okiem Adama Gąsiorowskiego wystartowali w zawodach nad morzem. Najpierw w Baltic Cup, gdzie po trzech etapach srebrne medale wywalczyli Kaja Młynarczyk, Franciszek Krempiński i Maciej Sztranek, zaś z brązem wrócili Jakub Łącki i… trener Gąsiorowski.

Drugi start miał miejsce na Wyspie Sobieszewskiej w Grand Prix Pomorza. Znów po srebro sięgnęła Młynarczyk oraz niezmordowany trener Gąsiorowski. Świetną dyspozycję pokazały siostry Mazurówny: Matylda Mazur zdobyła złoto, zaś Marta Mazur brąz.