Przez dni czterdzieścioro zawodników z Pabianic wywalczyło 328 punktów. Kto stawał na podium?

Najlepiej spisała się nasza juniorka Julia Krempińska, która wróciła do Pabianic z trzema złotymi medalami. Dwa złota wywalczyła w biegach indywidualnych (sprint i klasyk), a trzeci wspólnie z koleżankami, Alicją Grochowalską i Kają Młynarczyk w biegu sztafetowym.

Trzy medale przywiozła ze sobą również Hania Pabich, która w biegu sprinterskim zdobyła srebro, w biegu klasycznym brąz i w sztafecie również brązowy medal razem z Łukaszem Łubiszem i Adamem Wiśniewskim. Adam dołożył do wspólnego dorobku drugi brązowy medal w biegu sprinterskim.

Z dwóch srebrnych krążków cieszył się Oskar Wesołowski, które wywalczył w biegu klasycznym oraz w biegu sztafetowym razem z Franciszkiem Krempińskim i Maciejem Sztrankiem.

Kolejni podwójni medaliści to: Tomasz Tkaczuk i Tomasz Pabich. Obaj zdobyli z Michałem Łubisem srebro w sztafecie, a indywidualnie Tkaczuk był pierwszy w sprincie, zaś Pabich trzeci w klasyku.

Ponadto bardzo cenne punkty i brązowy medal w sprincie wywalczył Mariusz Pabich w męskiej elicie. To pierwsze podium w najsilniejszej męskiej kategorii podczas klubowych mistrzostw Polski w historii pabianickiego klubu.

Pozostali medaliści to: Maria Pabich – srebro w sprincie i doskonałe szóste miejsce w damskiej elicie w klasyku, Katarzyna Konc – brąz w sprincie i Kuba Wiśniewski – brąz w klasyku.