Pierwszego dnia zawodnicy rywalizowali w sprintach po trasie wiodącej przez jeleniogórską starówkę i park zdrojowy w Cieplicach. Tutaj pabianiczanie sięgnęli po cztery medale – dwa  złote (Marta Mazur K10 i Katarzyna Konc K45) oraz dwa srebrne zdobyte przez Matyldę Mazur (K10) i Marię Pabich (K35).

Drugiego dnia w Borowicach zawodników przywitały śnieg, deszcz i temperatura w okolicach zera stopni Celsjusza. W biegu klasycznym Azymut stanął na wysokości zadania i zdobył sześć krążków – dwa złote (Marta Mazur K10 oraz Adam Wiśniewski M14), dwa srebrne (Maria Pabich K35 i Katarzyna Konc K45) oraz dwa brązowe (Matylda Mazur K10 oraz Tomasz Pabich M40).

Ostatniego dnia napadało śniegu po kostki i w takiej scenerii rozegrano bieg sztafetowy. Złoto w K10 wywalczyły Marta Mazur, Matylda Mazur oraz Anna Krawczyk. Po brąz sięgnęła ekipa w M18 (Franciszek Krempiński, Kaja Młynarczyk i Maciej Sztranek) oraz w elicie pań drużyna K21 (Julia Krempińska, Marta Pabich, Maria Pabich).

Po pierwszej rundzie klubowych mistrzostw Polski azymut zajmuje 6. lokatę.

W zawodach Kuyavia Cup w Wyrzysku na terenie Rezerwatu Zielona Góra sporo medali wywalczyli biegacze Azymutu. Po srebro sięgnęli: Marta Mazur (K12), Marta Pabich (K21), Mariusz Pabich (M21), Tomasz Pabich (M40). Brąz zdobyli: Matylda Mazur (K10), Maria Pabich (K21), Katarzyna Konc (K45), Wojciech Dudek (M21). Bliscy podium w kategorii M18 byli 4. Franciszek Krempiński i 5. Maciej Sztranek, rywalizujący o miejsce w reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy i mistrzostwa świata juniorów.