W kategorii S105 mistrzem Polski została sztafeta Azymutu w składzie: Maria Pabich, Tomasz Tkaczuk i Łukasz Gryzio. Gratulujemy!

W czołówce uplasowali się także: Kaja Młynarczyk i Maciej Sztranek (S18), którzy zajęli 5. miejsce, zaś duet Marika Kozuń/Franciszek Krempiński (S18) był 7.

Indywidualnie na trasie wiodącej po płockiej starówce i nadbrzeżu Wisły najlepiej spisał się Tomasz Tkaczuk, który w kategorii M40 sięgnął po tytuł wicemistrza Polski.

Niewiele do medalu zabrakło Marii Pabich, Katarzynie Konc i Franciszkowi Krempińskiemu, którzy finiszowali na 4. pozycji. „Oczko” niżej uplasowali się Julia Krempińska i Jan Sztranek.

To nie koniec dobrych wiadomości – Kaja Młynarczyk otrzymała powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy juniorów.