Ci sami zawodnicy dokładnie 5 lat temu zwyciężyli też w jednym z największych pabianickich turniejów z okazji XXV-lecia powstania Solidarności. Tym razem uczestników było znacznie mniej. Zwycięzcy po 2:0 pokonali duety Dariusz Migdal/Radosław Wawrzyńczak, Kamil Sobański/Krzysztof Latuszkiewicz oraz Maciej Wojtczak/Bartek Śniady. Drugie miejsce zajęli Migdal z Wawrzyńczakiem, a trzecie - Wojtczak ze Śniadym. W klasyfikacji generalnej sierpniowego MOSiR Cup zwyciężyła para Dawid Maliszak/Maciej Wojtczak, przed Sobańskim i Latuszkiewiczem oraz Grzegorzem Zajdą i Grzegorzem Stawiszyńskim. W czterech sierpniowych turniejach na boiskach Businki w sumie zagrało 17 dwuosobowych drużyn. Ciekawostką pozostaje fakt, że za każdym razem wygrywała inna para. W sobotę kolejny turniej, który rozpocznie się tradycyjnie o 10.00.