W ubiegłym roku w stolicy Podlasia po wicemistrzostwo Polski medal sięgnęła drużyna naszych młodziczek. Dwanaście miesięcy później brązowy medal zdobyła drużyna juniorów młodszych w grze mieszanej. W grupie wygraliśmy z Chojnikiem Jelenia Góra 4:1, po zaciętym boju przegraliśmy z późniejszym mistrzem Polski, Hubalem Białystok 2:3 oraz pokonaliśmy AZS AGH Kraków 3:2.

W meczu o 3. miejsce okazaliśmy się lepsi od Unii Bieruń, wygrywając 3:1. W starciu o brąz punkty zdobywali: Maria Kisiel 1,5, Amelia Kisiel, Brian Borowski i Filip Mikołajczyk po 0.5. W meczu z Unią grał także Kamil Markus. Oprócz nich pojedynkach grupowych w barwach Korony zagrali: Karolina Kopka, Julia Koralewska i Klaudia Płusa.

W kategorii młodzików Korona zajęła 3. Miejsce w grupie i nie awansowała do strefy medalowej. Aczkolwiek boje były niezwykle dramatyczne i wyrównane – wygraliśmy 3:2 z AZS WAT Warszawa 3:2 oraz po 2:3 ulegliśmy Hubalowi Białystok i Bennicy Kędzierzyn-Koźle. Grali: Anna Ciężka, Agnieszka Kopka, Filip Mikołajczyk i Szymon Gwiazda.

Trenerami w Białymstoku byli Maciej Kacprzak oraz Anastazja Podborska. Serdecznie gratulujemy!