Bliźniaczki Aleksandra i Julia Moszura są uczennicami Gimnazjum a'Paulo. 
 
Po raz szósty Urząd Marszałkowski, w ramach Orlikowej Ligi Mistrzów, zorganizował cykl turniejów w skoku wzwyż dla dzieci i młodzieży „Jump – wszyscy skaczą”. W finałowej rozgrywce na orliku przy Szkole Podstawowej nr 162 w Łodzi wzięło udział ponad 60 młodych sportowców wyłonionych w ramach eliminacji w Opocznie, Koluszkach, Warcie, Łęczycy i Łodzi.
 
Rozdane zostały cztery komplety medali – wśród dziewcząt oraz chłopców w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. 
                              
Gimnazjum - dziewczęta                                                                          
1. Aleksandra Moszura Gim. w Pabianicach 150 cm
2. Julia Moszura Gim. w Pabianicach 144 cm
3. Zuzanna Forysiak Gim nr 43 w Łodzi 144 cm  
 
Gimnazjum - chłopcy   
1. Patryk Nowicki ZSP w Opocznie 170 cm
2. Bazyli Rozenkranc Gim nr 43 w Łodzi 160 cm
3. Krystian Kaźmierczak Gim w Łęczycy 155 cm
 
Rozgrzewkę poprowadziły wschodzące gwiazdy polskiego skoku wzwyż – Aleksandra Nowakowska (RKS Łódź) oraz Norbert Kobielski – halowi wicemistrzowie Polski seniorów, a całą imprezę wicemistrz olimpijski z Atlanty – Artur Partyka.
 
Organizatorem turniej skoku wzwyż „Jump – wszyscy skaczą” był Rudzki Klub Sportowy.
Turniej jest częścią Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego, która obejmuje rywalizację w siedmiu dyscyplinach sportowych.
 
To nie pierwszy sukces sportowy sióstr. W regionalnych eliminacjach NESTLE CUP (19 maja)  w Łodzi w czwórboju sprinterskim dla gimnazjów zwyciężyła Julia Moszura, druga była Aleksandra i we wrześniu w Toruniu będą reprezentowały nasze województwo w finale krajowym.