W pierwszym turnieju – nocnym, grały panie. „Złoto” zdobyły Karolina Rogala i Martyna Michalak, w finale pokonując łodzianki Igę Chodorowską i Magdalenę Sołtysiak 21:17. Brązowe trofea przypadły Agnieszce Macugowskiej i Dominice Zwolińskiej, po zwycięstwie z Kariną Szremską i Dominiką Kołodziejczyk 21:19. Na miejscach od 5. do 6. sklasyfikowano Martynę Kieszek z Wiktorią Sardygiewicz oraz parę PTC: Julia Hauser i Julia Warmińska.

Turniej panów wygrali Paweł Kozielski z Adamem Kowalskim, którzy w finale pokonali Michała Wolskiego z Emilem Białeckim 21:17. Trzecią lokatę zajęli żyrardowianie Marcin Kołodziejski z Bartłomiejem Jankowskim, po zwycięstwie z pabianiczanami Tomaszem Mikutą i Dariuszem Migdalem 21:19.

W finale miksta zagrało aż troje pabianiczan. Michał Wolski z łodzianką Marią Woźniczką pokonali 21:17 Karolinę Rogalę z Tomaszem Mikutą. Trzecie miejsce zajęli Karina Szremska i Krzysztof Milanowski, pokonując Katarzynę Perestiak z Michałem Podgrockim 21:19. Miejsca 5. i 6. zajęli łodzianie Dominika i Dominik Zwolińscy oraz Iga Chodorowska i Maciej Han.

Turniej mikstów (16 par) był najliczniej obsadzony, dlatego grano systemem brazylijskim, czyli do drugiej eliminującej porażki. W turnieju żeńskim i męskim uczestników podzielono na 4 grupy i po 2 najlepsze zespoły z każdej awansowały do ćwierćfinału.