Włókniarz odprawił z kwitkiem ULKS II Moszczenica. Wydarzeniem tego meczu były z pewnością dwa wygrane pojedynki przez Adama Kapelańskiego. Weteran w składzie „zielonych”, choć ma już szósty krzyżyk na karku ani myśli odkładać rakiety i wciąż pokazuje pazur!  Tym razem nie dał szans przy stole graczom z Moszczenicy: Aleksandrowi Olińskiemu oraz Pawłowi Świechowi. Temu pierwszemu pozwolił ugrać jednego seta, drugiego ograł do zera.

Nasz pingpongista nie robi sobie odpoczynku od tenisa stołowego.

- W najbliższy weekend jadę na Grand Prix weteranów do Gliwic, to mój trzeci turniej w tym cyklu. Wystartuję w kategorii 60 plus – mówi pan Adam. – Będę walczył, choć konkurencja będzie mocna, bo zjeżdżają tam zawodnicy z całej Polski.

Trzymamy kciuki za udany występ.

Punkty dla Włókniarza zdobyli: Andrzej Romanowski, Paweł Mazur po 2,5, Adam Kapelański 2, Jacek Robak 1.

„Zieloni” z dorobkiem 19 punktów zostali wiceliderem tabeli.

Burza Pawlikowice pokonała GLKS Szczerców, a punkty dla pawlikowiczan zdobyli: Mirosław Kotlicki 2,5, Krzysztof Bednarek i Mateusz Kowalski po 2, Bartłomiej Macużak 1,5.

Burza zajmuje 4. miejsce w tabeli z 18 punktami.

Z kompletu punktów ucieszyli się także w Bychlewie, bowiem Jutrzenka zwyciężyła GLKS Drużbice. Punkty dla Jutrzenki: Jacek Dubiela, Andrzej Sobczyk, Maciej Cieślak i Michał Kordaczuk po 2.

Jutrzenka jest 7. Dotychczas wywalczyła 12 punktów.