Pabianiczanki wygrały w grupie z LaBasket Warszawa 19:3 i Eneą AZS Poznań 15:10. W ćwierćfinale ograliśmy Widzew 14:6. W półfinale zatrzymała nas Politechnika Gdańsk, która tydzień temu wygrała z nami w finale w Żyrardowie. Tym razem gdańszczanki triumfowały 16:12 i został nam pojedynek o brąz z gospodyniami – Ślęzą II Wrocław, który wygraliśmy 19:17.

We Wrocławiu zdobyliśmy 60 punktów w klasyfikacji Grand Prix U15 i z dorobkiem 260 punktów (turnieje w Zielonej Górze, Poznaniu, Żyrardowie oraz Wrocławiu) zajmujemy 5. miejsce.

W sobotę w Łodzi gramy ostatni turniej. Na Torwar do Warszawy pojedzie osiem najlepszych zespołów z klasyfikacji Grand Prix i ośmiu zwycięzców stref. W dotychczasowych turniejach startowało 45 drużyn.

PTK: Martyna Stępińska, Amelia Canert, Julia Michalska i Jadwiga Trześniewska.