Pojedynek w Łomiankach rozpoczęliśmy od punktów kapitan, Magdaleny Grzelak, osobistego Aleksandry Janiak i skutecznego rzutu Roksany Schmidt. Było 5:0 dla nas. Później dwiema „trójkami” popisały się Schmidt i Pola Kaźmierczak, lecz kolejne rzuty już pudłowaliśmy i to miejscowe wyszły na prowadzenie 12:11. Do końca kwarty trafiały wysokie Grzelak i Natalia Rosińska, zapewniając nam siedem punktów przewagi (14:21).

W drugiej odsłonie mieliśmy już 11 punktów przewagi (14:25 po rzucie Rosińskiej), lecz znów mieliśmy przestój w grze, co młodzież z Łomianek wykorzystywała, celnie rzucając do kosza i doprowadzając do wyniku 23:25. Zapędy gospodyń ostudziła kolejną „trójką” Schmidt, a po jej celnym rzucie na niespełna półtorej minuty przed końcem drugiej kwarty znów odzyskaliśmy 11-punktową przewagę (25:36).

W trzeciej kwarcie zacieśniliśmy szeregi w defensywie, co sprawiło, że SMS rzucił nam tylko sześć punktów. Pod koszem rywalek rozegrała się Natalia Łopińska, która w tej odsłonie zdobyła aż 12 punktów, m.in. popisując się skutecznym rzutem za trzy. Jej wyczyn skopiowała także Natalia Danych. Przed czwartą częścią gry mieliśmy już 23 punkty przewagi (33:56).

W ostatniej odsłonie nasz trener dał pograć rezerwowym, które pokazały pazur. Aż pięciokrotnie trafiliśmy za trzy (dwukrotnie Patrycja Kirsz, po razie Łopińska, Kaźmierczak i młodziutka Martyna Stępińska), swoje punkty rzuciły Aleksandra Rok i Wiktoria Uławska, zaś wygraną 81:47 celnym rzutem przypieczętowała Rosińska.

Grot: Łopińska 15, Schmidt 15, Grzelak 12, Rosińska 10, Kirsz 8, Kaźmierczak 6, Danych 5, Janiak 3, Stępińska 3, Rok 2, Uławska 2.