Przez trzy dni nad Dobrzynką grały UKS 4 Łomża, Ursus/La Basket Warszawa, Deichmann Wrocław oraz gospodynie – PTK A&D Pabianice.

W pierwszym meczu nasz zespół prowadzony przez Marzenę Głaszcz podejmował drużynę z Łomży. Przewaga gospodyń nie podlegała dyskusji. Do przerwy prowadziliśmy 30:20, zaś po zmianie stron dołożyliśmy kolejnych dziewięć punktów i mecz zakończył się zwycięstwem 60:41.

W sobotnie popołudnie poprzeczkę dużo wyżej podniósł nam team ze stolicy. Zaczęliśmy od prowadzenia 6:0 i wygraliśmy pierwszą kwartę 17:13. Jednak w drugiej kwarcie warszawianki prowadziły już różnicą dwunastu „oczek” (25:37). Po zmianie stron ruszyliśmy w pogoń za Ursusem. W ataku prym wiodły siostry Nikola i Oliwia Okruszek wspierane przez Amelię Sobolewską, Zuzannę Matias oraz Nadię Zyngerman. Przed finałową odsłoną było 42:45. W ostatniej kwarcie dzięki świetnej grze sióstr Okruszek pod koszem i całej drużyny w defensywie wyrównaliśmy straty i uzyskaliśmy przewagę, wygrywając ostatecznie 56:49.

Po tym zwycięstwie awansowaliśmy do półfinału.

Trzeci mecz – z najsłabszym w turnieju Deichmannem Wrocław – okazał się przyjemną formalnością. Pabianiczanki zdeklasowały przeciwniczki aż 72:24, zapewniając sobie pierwsze miejsce w turnieju. Oprócz nas do dalszej fazy awansował Ursus/La Basket Warszawa.

PTK A&D: Oliwia Okruszek 45, Nina Grabarz 35, Nikola Okruszek 24, Nadia Zyngerman 22, Zuzanna Matias 20, Amelia Sobolewska 18, Michalina Kurs 6, Marta Kardas 4, Hanna Cilulka 4, Klaudia Wlazło 4, Martyna Olkusz 2, Maja Trzanek 2, Nikola Mesor 2.