Zespół gospodyń do zwycięstwa powiodły cztery zawodniczki z ekstraklasowym doświadczeniem: Agata Stępień (18 pkt), Angelika Kuras (14 pkt), Jastina Kosalewicz (12 pkt) i Karina Szczurewska (11 pkt). To one zdobyły aż 55 z 70 punktów, które rzucił nam AZS.

Gdańszczanki zaczęły od prowadzenia 9:2 (punkty dla nas zdobyła Natalia Danych). W połowie kwarty było 13:4 dla AZS. Dzięki skutecznym rzutom Natalii Łopińskiej, Aleksandry Janiak (za trzy ) oraz Magdaleny Grzelak, zbliżyliśmy się do rywala na różnicę kosza (13:11). Pierwszą kwartę przegraliśmy czterema puntami (15:11).

Różnicę jednego kosza utrzymywaliśmy do stanu 20:17. AZS odskoczył nam na 25:17 i niewiele pomogła nam „trójka” Kaźmierczak i celnie rzuty Grzelak oraz Łopińskiej. Gdańszczanki po pierwszej połowie prowadziły 34:25.

W drugiej połowie odrobiliśmy straty do pięciu punktów (34:29), lecz po chwili przegrywaliśmy różnicą… czternastu (43:29). Trzecią kwartę zakończyliśmy celnym rzutem za trzy w wykonaniu Janiak, lecz gospodynie prowadziły dziesięcioma punktami (48:38).  W ostatniej odsłonie odpowiadaliśmy zbyt rzadko na rzuty gdańszczanek i przegraliśmy różnicą szesnastu punktów.

Grot: Łopińska 18, Danych 12, Janiak 11, Grzelak 9, Kaźmierczak 4, Dzikowska, Goszczyńska, Kirsz.